Author Info

Popular Posts

Video Of Day

İletişim

ahgtasarim@gmail.com

14 Haziran 2019 Cuma

Google Reklam Verme Adwords

Çoğu sektörde reklam yayınlamanın en kolay yolu Google Adwords gibi gözükse de sadece panel açıp kampanya oluşturmak yeterli mi sizce?

Buna vereceğini cevap elbette hayır olmalı çünkü ; Bize başvuru yapan müşterilerimiz arasında Google adwords kayıt olup tıklama başı 200 tl ödeyen bilinçsizce reklam oluşturan müşterilerimizin yakınmaları kulağımdan hiç çıkmıyor.


google reklam ajansı


Google reklam verme aramalarında bir çok ajans mevcut işin uzmanı olmuş hatta partner olan bir çok danışmanın yüksek bütçeli reklamları en düşük bütçeli harcamalara çevirdiği kanıt olarak yeterli. 

AHG Web tasarım ve Reklam danışmanlık hizmetleri de yıllara dayanan tecrübesi ile yüzlerce müşterisinin Çevrimiçi reklamcılık hizmetini üstlenmiş ve başarılı sonuçlar elde ederek insanların beğenisini kazanmıştır. 

Gelin beraber Google Adwords Ads nedir neleri ihtiva eder beraber inceleyelim.

google reklamları


İnternet Reklamları Adwords

İlk olarak Google AdWords’ü anlamak ve değerlendirmek önemlidir. Google, tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık modelinin oldukça etkili olması nedeniyle geçtiğimiz yıl reklamlardan 95 milyar doların (gelirinin yaklaşık% 86'sını) kazandı. Talebi net şeklide gösteriyor!

Büyük ve küçük işletmeler genellikle bir Adwords Reklam kampanyasının uygulanmasına ve yürütülmesine yardımcı olmak için profesyonel bir ajans kiralamayı tercih eder. Google AdWords’de uzmanlaşmış bir PPC ajansı size değerli tavsiyeler verebilir, kısa ve uzun vadeli stratejiler geliştirebilir ve tıklama başına ödemeli reklamcılık dünyasında gezinirken size zaman ve para kazandırabilir.

PPC merak edenler için açıklama : İngilizce’de Pay Per Click olarak geçen, Türkçe karşılığı da Tıklama Başına Maliyet dir. Eskilerde kontör yüklemeleri ve harcamaları ile aynı özellik taşıyor tek fark Kampanyanızı doğru şeklide oluşturacak bir uzman ! Disiplinsiz ve rasgele oluşturulan reklamlar hem geri dönüş sağlamaz hemde bütçeniz yer bitirir.

Hizmet veya Ürün satışı yapan firmaların işlerini büyütmek ve farklı mecralar hitap etmek için Google reklam (Ads) kullanarak müşterilerine daha kolay ulaşıyor. başta da belirtildiği gibi reklam yayınlamadan önce belirli bir plana göre hareket ederek işi uzmanına bırakmak her zaman karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Adwords Danışmanlık için Bize ulaşabileceğiniz iletişim adresleri ; 

Tel.         : 0544 448 26 45 
E-Posta : ahgtasarim@gmail.com
Hiç yorum yok:
Write yorum

Çalışmalarımız ve hizmetlerimizle ilgili
Güncellemeler için ABONE OLUN !